CENNIK

Cennik usług

PIERWSZA WIZYTA
Zapraszamy na pierwszą wizytę, potem wspólnie ustalimy, potrzebę dalszej rehabilitacji / fizjoterapii, częstotliwość oraz przybliżony czas trwania całego procesu usprawniania. Za PIERWSZĄ WIZYTĘ uznajemy również taką, która odbywa się po dłuższej przerwie (ponad rocznej) albo po zakończeniu jednego cyklu fizjoterapii i rozpoczęciu drugiego, który wymaga nowego badania i ustalenia nowych celi fizjoterapeutycznych.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej. W przypadku dzieci starszych stroju do ćwiczeń, przygotuj sie na ewentualne rozebranie do bielizny. W przypadku najmłodszych, dobrze mieć książeczkę zdrowia dziecka, oraz kocyk/pieluszkę do położenia dziecka na stole rehabilitacyjnym. Pomocne bywają rownież krótkie nagrania wideo zachowań ruchowych dziecka.
Czas trwania to ok. jednej godziny zegarowej.

PAKIET 10 WIZYT
Jest najczęstszą ilością/serią zabiegów przepisywaną w fizjoterapii.
Przy zakupie pakietu otrzymują Państwo zniżkę. Pakiet nie zawiera Pierwszej Wizyty tzw. konsultacyjnej.
Rehabilitacja/Fizjoterapia, oprócz terapii strukturalnej (m.in. mobilizacji stawowych, pracy tkankowej, powięziowej, na pkt spustowych, różnych form masażu) to proces nauki, nowych i/lub prawidłowych bądź korzystniejszych wzorców ruchu i postawy, który wymaga czasu. Tak jak w przypadku każdej nauki regularność, ilość powtórzeń i częstotliwość ma kluczowe znaczenie. Dzieci uczą się niezwykle szybko i już po 10 terapiach widzą Państwo znaczącą poprawę i potrafią Państwo też pracować/ćwiczyć z dzieckiem w domu. Nam zależy przede wszystkim na fizjoterapii jakościowej. Zawsze staramy się uczyć poprawnych/lepszych sposobów poruszania, symetrycznych, naprzemiennych wzorców ruchu i postawy, bo jest to ogromnie ważne wobec tego, że dzieci rosną (wzrost kostny, postawa ciała) i nabywają kolejne funkcje ruchowe na bazie tych wcześniejszych.

Regulamin Karnetu/Pakietu 10 wizyt:
1. Karnet jest płatny z góry (kartą lub gotówką), na pierwszej wizycie z pakietu 10 wizyt.
2. Należy od razu przy zakupie ustalić terminy wizyt z karnetu (możliwa jest ich zmiana z należytym wyprzedzeniem)
3. „Pierwsza wizyta” tzw.konsultacyjna nie wlicza się w wizyty karnetowe.
4. Karnet nie ma terminu ważności, ważny jest do wykorzystania wszystkich wizyt z karnetu.
5. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane wizyty z karnetu.
6. Odwoływanie/przekładanie wizyt z karnetu powinno nastąpić do godz. 17:00 dnia poprzedzającego umówioną wizytę (osobiście, sms- em, mailem lub telefonicznie). Nieodwołana wizyta przepada.


URUCHOMILIŚMY KONSULTACJE ON-LINE Z FIZJOTERAPEUTĄ
Z powodu COVID-19 (koronawirusa) umożliwiamy Państwu pozostanie w kontakcie ze swoim Fizjoterapeutą. Umówcie się przez system rezerwacji online (z możliwością opłaty online). My dołożymy wszelkich starań, żeby konsultacje przeprowadzić profesjonalnie i praktycznie przy pomocy video połączenia SKYPE. Zapraszamy do kontaktu.

Zgoda na udzielanie informacji medycznych i RODO (do podpisania na pierwszej wizycie)
Kliknij odnośnik, aby pobrać dokument

PIERWSZA WIZYTA

Konsultacja, Instruktaż (ok. 60 min)

210 zł
WIZYTA (KOLEJNA)

Fizjoterapia, Rehabiltacja (ok.45 min)

180 zł
PAKIET 10 WIZYT

płatne z góry

1550 zł
KONSULTACJA ON-LINE

konsultacja on-line (ok. 30 min)

100 zł
KINESIOLOGYTAPING

Aplikacja (ok. 30 min)

80 zł
WYSTAWIENIE OPINII

Fizjoterapeutycznej

100 zł